Graglia Fiori di Graglia Cesare & C. s.a.s. Via Argine Sinistro reg. Ponti 18018 Taggia (IM) P.IVA: IT00895450088 grace@gragliafiori.com (+39) 0184/478197

POLAND

Nasza firma

Świeże z pola, po prostu wybrał kwiaty

​Graglia Fiori to dynamiczna firma, której nazwa stała się synonimem jakości i niezawodności ze względu na zaangażowanie i wysokiej jakości standardów firma stworzyła dla swoich produktów i pracowników.

Obecnie Graglia Fiori oferuje pełną gamę kwiatów i ozdobnych zielonych liści w północnej rynku europejskim, Stanach Zjednoczonych, Japonii i Kanadzie.

Oprócz produktów uprawianych na własnych gospodarstwach liczących ponad 25000 metrów, eksportujemy wszystkie produkty uprawiane na terenie Sanremo. Jesteśmy dumni zapewnienie wszystkim naszym klientom produkty najwyższej jakości. Na Graglia Fiori, nasi klienci są naszymi partnerami i obsługi klienta i zadowolenie są naszym priorytetem.

Graglia Fiori znajduje się na obrzeżach Sanremo, najważniejszego rynku kwiatowego Włoch. Ładne i Mediolan lotniska można łatwo dojechać z naszymi własnymi chłodniami; wysyłamy codziennie do wszystkich miejsc daje Ci nasz cenny klient, prosto z pola, po prostu wybrał kwiaty. Inaddition do najwyższych standardów oceniania, my w Graglia Fiori gwarantuje świeżość naszych produktów.